piątek, 20 marca 2015

Burgund & niebieski / Krok po kroku

Hej :)


Przychodzę z makijażem, który zrobiłam już jakiś czas temu, ale najpierw choroba uniemożliwiła mi opisanie go na blogu, a następnie wiosenne rozleniwienie.. Spieszę jednak naprawić swój błąd i już mam kilka postów w zanadrzu :)No to zaczynamy :)

Krok po kroku:


1. Na ruchomą powiekę nakładam żelowy eyeliner i rozcieram go ku górze.

Należy zrobić to dość szybko, aby nie zdążył on zaschnąć lub zebrać się w załamaniach powieki. Już podczas wykonywania zdjęć, produkt zaczął nieładnie osadzać się tam, gdzie nie powinien. Gdybyśmy teraz przystąpili do nakładania cieni, wyglądałyby niezbyt estetycznie, a efekt nie byłby trwały. Jednak przy sprawnej pracy, żelowy eyeliner stanowi świetną bazę dla później aplikowanych produktów- sprawia, że utrzymują się one dłużej, a kolory stają się bardziej intensywne.


2. Od wewnętrznej części kącika aż do środka nakładam cień Inglot 450. Opisała bym go jako bordo wpadające lekko w róż.Od środka powieki po zewnętrzny kącik nakładam cień burgundowy ze złoty drobinami- Sketch z MAC'a.Cienie aplikuję tak, aby wzajemnie się przenikały. Całość rozcieram delikatnie ku górze przy użyciu matowego brązu.3. Zewnętrzną część powieki dolnej oraz linię wodną pokrywam czarnym eyelinerem, resztę- białą miękką kredką. 4. Na białą kredkę nanoszę błękitny cień z paletki Bikor Morocco M10, liner rozcieram przy pomocy matowego granatu- Inglot 321. Na środek powieki górnej dodaję akcent w postaci różowego cienia (ta sama paletka Bikor).morocco m10


5. Wzdłuż górnej linii rzęs maluję kreskę i rozcieram ją czarnym, matowym cieniem. Wewnętrzny kącik rozjaśniam przy pomocy pigmentu KOBO 505 Sea Shell.

sea shell

pigment sea shell

Rzęsy tuszuję czarną maskarą. Brew zaznaczam przy użyciu brązowych, matowych cieni i żelu do brwi Catrice.Przy różnych kolorach tęczówki:
Kosmetyki:

Oprócz wyżej wymienionych: 
Podkład MAP FLW 2 i 3 NB.
Korektor MAC Pro Longwear NC15
Puder sypki Mehron
Róż do policzków KIKO Rock Attraction w odcieniu Pop Apricot
Kredka Jumbo NYX w kolorze Milk
Tusz do rzęs L'Oreal Volume Milion Lashes So Couture


Matowe cienie:
Niechętnie wstawiam zdjęcie całej twarzy, gdyż nie jest ono zbyt dobre. Korzystałam przy malowaniu się ze światła dziennego i pogoda zrobiła mi psikusa. Nagle zebrały się chmury :( ..i o ile flesz w aparacie dał radę przy zdjęciach oczu, tak przy twarzy niestety nie.

Mam nadzieję, że się Wam podobało i do następnego (tym razem szybszego).
Buziaki :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

AddThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...