poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Sesja w Podsuszu

Hej :)

Jeszcze przed wakacyjnym urlopem miałam przyjemność wziąć udział w ciekawej sesji zdjęciowej, która odbyła się parę kilometrów poza miastem.
Wraz z fotografem Dawidem Fuzem odwiedziliśmy bardzo urokliwe miejsce- Ośrodek Jeździecki " Cat Ranch" w Podsuszu, gdzie wraz z cudowną modelką a zarazem aktorką Katarzyną Baurską, do zdjęć pozowała także spora gromadka zwierząt :) Nie będę się rozpisywać, gdyż przygotowania, efekty oraz cały klimat świetnie oddają poniższe zdjęcia :) 

Upał panował niesamowity, czasem kosmetyki odmawiały posłuszeństwa, ale Kasia jak na profesjonalistkę przystało dzielnie poddawała się wszelkim "zabiegom", a Dawid cierpliwie czekał, aż będzie mógł wkroczyć do akcji :)

Kot towarzyszył nam przez cały dzień zdjęciowy, doglądając czy wszystko idzie zgodnie z planem ;)

Wśród kosmetyków jak zwykle panował artystyczny nieład...

...a na planie świetna atmosfera.

Sam ośrodek jest bardzo przyjazny zarówno zwierzętom jak i ludziom. Otoczony pięknymi lasami, co od razu czuje się w powietrzu, które jest rześkie i na pewno dużo czystsze niż w Warszawie. To miejsce w którym czas leci wolniej, można tu w pełni ukoić zszargane nerwy ;). 

Jeśli ktoś szuka miejsca, w którym chciałby trzymać swoje konie i spać spokojnie ze świadomością, że mają najlepszą opiekę lub po prostu nauczyć się na nich jeździć, polecam zapoznanie się z ofertą Cat Ranch, której właściciele, to ludzie z doświadczeniem i przede wszystkim z olbrzymią pasją do tego co robią http://www.catranch.pl/ 
Przy okazji można jesienią wybrać się na grzybobranie :)
 A to już efekty naszej wspólnej pracy:

Na sam koniec odbyło się małe szaleństwo :)


 Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej sesji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

AddThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...