wtorek, 16 lutego 2016

Niebieski akcent / Makijaż wieczorowy krok po kroku

Hej :)

Dziś przedstawię Wam makijaż wiezorowy, który wykonałam spontanicznie, w celu przetestowania cieni z palety ZOEVA Cocoa Blend oraz niebieskiego, brokatowego eyelinera z Golden Rose. Zapraszam do lektury :)
Zacznę od zdjęć paletki ZOEVA, abyście szybko mogli porównać sobie jak prezentują się cienie w opakowaniu a jak już "w akcji", na powiece.Krok 1
Na przygotowaną powiekę (zapudrowany korektor MAC Pro Longwear NC 15) nakładam cień Delicate Acidity. Najłatwiej i najszybciej jest aplikować go palcem.

Krok 2
Na część ruchomą powieki wklepuję Multi Gel KRYOLAN (żel do brokatu), następnie nakładam na niego pyłek INGLOT 71. Jest to typowy "kameleon", który w zależności od bazy (kolor cienia, który jest pod nim) i kąta padania światła mieni się na niebieski, zielony, brązowy lub fioletowy.

INGLOT 71

Krok 3
Zewnętrzny kącik podkreślam cieniem Warm Notes.

Krok 4
Wzdłuż górnej linii rzęs rysuję czarną kreskę (kredką lub eyelinerem), którą rozcieram za pomocą cienia Beans are White.

Krok 5
Linię wodną zaznaczam czarną kredkę. Rozcieram ją przy pomocny użytego już wcześniej Beans are White.
 Dolną powiekę podkreślam cieniem INGLOT 74, który wprowadzam także w zewnętrzny kącik powieki górnej. Nanoszę go również na kreskę przy górnej linii rzęs.
Dodatkowo zmiękczam cieniowanie powieki ruchomej przy pomocy Substitute for Love.

INGLOT 74

Krok 6
Wzdłuż linii rzęs, na 1/3 długości powieki nakładam brokatowy eyeliner.
Krok 7
Tuszuję rzęsy, rozjaśniam wewnętrzny kącik oka przy pomocy sypkiego cienia KOBO Sea Shell.Wykańczam resztę twarzy i makijaż jest gotowy :)


Make-up przy różnych kolorach tęczówki:


Mam nadzieję, że propozycja się podobała i do następnego :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

AddThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...